Англійська мова у Києві

Однією із складових успіху в сучасному світі є знання іноземних мов, а особливо англійської – мови міжнародного спілкування.

Вас цікавить культура інших народів, подорожі та повсякденне спілкування? Тоді найкраще Вам підійде один із курсів загальної англійської.

Вам хочеться будувати успішну кар’єру чи працювати за кордоном? Оберіть навчання на курсах ділової англійської мови для бізнесу.

Якщо англійська мова Вам необхідна для розвитку в професійній сфері - оберіть спеціалізований курс англійської мови чи короткострокові модульні програми в формі спеціалізованих тренінгів.

А якщо у Вас непорозуміння з новим іноземним босом – запросіть його до нас на курс української чи російської мови для іноземців. Ми навчимо його Вас розуміти!

Перед Вами поставлена задача – оцінити рівень знань іноземної мови персоналу Вашої компанії – звертайтеся до нас! Ми проведемо незалежне тестування на знання англійської мови для Ваших співробітників.

До Вас приїжджає іноземна делегація – перекладіть клопоти з проведення екскурсії по Києву для іноземців на наших професійних гідів!

Be Premier with us!