Головна » Корпоративна англійська. Корпоративне навчання іноземних мов

Корпоративна англійська. Корпоративне навчання іноземних мов

«Прем’єр Тренінг Центр» спеціалізується в галузі надання послуг з навчання іноземних мов для міжнародних компаній, державних підприємств та недержавних організацій. Наш викладацький штат – це команда лінгвістів-професіоналів з України, США та Великобританії, що мають обширний досвід роботи у корпоративному секторі.

Результат – перш за все!

Ми знаємо, що для Вашої компанії важливо отримати результат в навчанні вже за конкретний період часу та в галузі, що відповідає посаді Вашого спеціаліста, його професійній діяльності, специфіці діяльності компанії.

Навчальні програми

Ми надаємо Вам можливість широкого вибору навчальних програм за напрямками – загальний курс англійської мови, ділова англійська мова чи спеціалізовані програми. Також ми пропонуємо спеціально розроблені програми, що включатимуть елементи саме Вашого повсякденного офісного мовлення – спілкування по телефону, презентації, зустрічі, написання листів чи будь-які інші справи, з якими Ви стикаєтеся щодня. Такі програми є найбільш адаптовані під Вас, вони містять матеріал, який ми називаємо «практична англійська». І на практиці Ви можете його застосовувати вже сьогодні!

Як замовити програму з англійської мови?

Заповніть заявку на навчання і наш спеціаліст неодмінно зателефонує Вам, щоб визначити зручний для Вашого колективу час безкоштовного тестування на визначення рівня володіння мовою . Протягом 2-х робочих днів після проходження тесту Ви отримаєте результати усного та письмового тестів та пропозиції щодо навчальних програм відповідно до поточного рівня знань Вашого колективу.

Скільки коштує програма?

Бюджет залежить від того, які у Вас пріоритети та поточний рівень знань. Тобто, якщо Ви замовляєте коротку модульну програму (48 академ-годин), то вартість буде орієнтовно вдвічі меншою, ніж за стандартну (120 академ-годин), за якою Ви вивчите учбовий рівень повністю. Також Ви можете замовити спеціально розроблену програму, розраховану, наприклад, на 12 академ-годин.

Остаточна вартість навчання залежить від кількості осіб, що навчаються, від часу проведення занять, інтенсивності, місця знаходження компанії, але ціна завжди є договірною, і ми завжди готові до компромісів!

Будьте впевнені - Ви обов’язково отримаєте спеціальну знижку, професійних викладачів, оригінальні навчальні матеріали, ефективне навчання та, як результат, – знання мови!