Головна » Як отримати сертифікат-підтвердження знань з англійської мови в Києві за 1 день

Як отримати сертифікат-підтвердження знань з англійської мови в Києві за 1 день

У нашому центрі з тестування, пройшовши незалежне тестування з англійської мови по стандарту Oxford Placement Test, Ви отримаєте сертифікат - підтвердження рівня володіння англійської мовою відповідно до Британської (Beginner-Advanced) та загальноєвропейської CEFR (А1-С2) систем оцінювання володіння мовою. Тест складається з таких частин: Письмова частина (максимум 50 хв.)

 • Grammar Test
 • Writing
 • Listening

Розмовна частина / Speaking Test (20 хв.) Письмову частину - розділи Grammar, Writing та Listening (computer-based test) Ви здаєте на комп’ютері. Розмовна частина - Speaking Test – проводиться з досвідченими експертами з тестування на рівень знань з англійської мови, які професійно проводять по кілька тисяч усних тестів на визначення рівня щороку. Коли проходить тестування: Ви можете пройти тестування з англійської мови і отримати сертифікат з понеділка по суботу, з 8:00 до 20:00 в центрі Києва (м. Майдан Незалежності, пров. Т. Шевченка, д.4, оф.37) Як записатися на тестування: Зв’яжіться з нами по телефону, щоб домовитися про дату та час тестування. Що потрібно на тест:

 1. Паспорт
 2. Підтвердження оплати за послугу тестування на рахунок у ПроКредит Банку
 3. 2 години вільного часу
 4. Ваші знання з англійської мови

Ціна: 1800 гривень в робочі дні 2000 гривень у вихідні, святкові дні та при терміновому замовленні (до 24 годин) Загальна вартість тестування з визначення володіння англійською мовою та видача сертифікату з англійської включає в себе всі податки і збори, а також вартість сертифікату. Сплата за тестування здійснюється на наш рахунок у ПроКредит Банку.Сертифікат: Сертифікат видається англійською мовою, відповідає всім міжнародним вимогам, є офіційним підтвердженням рівня володіння мовою за двома стандартами оцінювання – британською системою та загальноєвропейською CEFR / Common European Framework of Reference for Languages. Ви можете отримати сертифікат одразу після обробки результатів у день тестування .

 • У разі неявки на тестування у зазначений час, оплата за тест не повертається.
 • У разі хвороби або іншої поважної причини можна перенести дату тестування, якщо повідомити про це за 24 години до часу тестування.
 • У разі порушень кандидатом правил проходження тестування, кандидат буде дискваліфікований без повернення оплати.

Сплата за тестування здійснюється на рахунок у ПроКредит Банку. Реквізити для сплати тестування: ТОВ ”Прем’єр Груп Юкрейн” р/р №  UA383209840000026003210082802 в АТ «ПроКредит Банк» м. Київ МФО: 320984 ЄДРПОУ: 36337287 У платежі обов’язково вказуються:

 • призначення платежа: ‘Послуги з англійської мови SEFR’
 • дата тесту
 • Ваше ім’я та прізвище!!!

Наприклад, “Послуги з англійської мови CEFR 12.04.2016 р, Петренко П. П.Сплата без ПДВ
Розгорнутий аналіз результатів тестування можна отримати, сплативши 300 грн.