Головна » Курси англійської мови для початківців в Києві / Англійська для початківців «з нуля»

Курси англійської мови для початківців в Києві / Англійська для початківців «з нуля»

Англійську мову вивчати ніколи не пізно. І не важливо, якого Ви віку, статусу та вподобань, Вам завжди буде комфортно навчатися у нас.
Пропонуємо навчання англійської мови для початківців у групах, індивідуально або з репетитором у Вашому офісі чи вдома.
Штат наших викладачів англійської мови, маючи відповідні кваліфікації та неоціненний досвід роботи з корпоративними клієнтами – професіоналами в галузі економіки, права, фінансів, маркетингу, топ-менеджментом державних та недержавних структур, а також з іноземними компаніями, проводить курси англійської мови в Києві вже понад 16 років.

Як зареєструватись на курс: телефонуйте з понеділка по п’ятницю , 11:00-16:00 за телефонами:  (044) 360-11-28 або (044) 360-11-38. Ви отримаєте вичерпну інформацію про курс та найближчий початок занять.

Програма: Курс англійської для початківців «з нуля» розрахований на 60-80 академічних годин.
Залежно від обраного графіку, Ви можете вивчити англійську для початкового рівня за період 1 місяць (інтенсивний графік), 2,5 місяця (напівінтенсивний графік), або 4,5 місяці (стандартний графік).

Графіки занять:

Курс англійської Кількість занять на тиждень Тривалість заняття Всього на тиждень Тривалість курсу
Інтенсивний курс 5 4 академ. години 20 академ. годин 1 місяць
Напівінтенсивний курс 2 або 3 3 або 2 академ. години 6 академ. годин 2,5 місяця
Стандартний курс 2 2 академ. години 4 академ. години 4,5 - 5 місяців

Час занять: будь ласка, реєструючись на курс, вказуйте Ваш бажаний час, і ми підберемо для Вас найзручніший варіант графіку занять з англійської в центрі Києва – ранкові або вечірні курси, в середині робочого дня чи в обідній час.

Ціна: Ми пропонуємо доступні ціни на навчання англійської в Києві для всіх бажаючих на курс англійської для початківців, в самому центрі Києва.
Ціна за весь курс - 4000 грн.

При стандартному графіку навчання – 800 грн за місяць у групі 4-6 осіб.

Сертифікат: Всі, хто проходить фінальний екзамен з балами 80%-100%, отримує сертифікат – офіційне підтвердження знань з англійської. Ми вказуємо Ваш рівень по британській та європейській системах оцінювання. Сертифікат відповідає всім вимогам міжнародних стандартів.

Оплата: Щомісячно або за всю програму наперед, залежно від обраного графіку. Рахунок на оплату занять Ви можете отримати у нашого адміністратора.

Адреса: Заняття проводяться в аудиторіях за адресою:
м. «Майдан Незалежності», пров. Т.Шевченка, д.4.
Телефони: (044) 360-36-35, (044) 360-11-28 (адміністрація працює з 11:00 до 16:00, з понеділка по п’ятницю)\