Головна » Спеціалізована англійська » Курси англійської мови для HR-менеджерів у Києві

Курси англійської мови для HR-менеджерів у Києві

Англійська для ейчарів- працівників департаменту з управління та розвитку персоналу.
Пропонуємо навчання спеціалізованої програми англійської мови для HR-менеджерів та директорів відділу кадрів в Києві.

Ви можете замовити корпоративний курс навчання англійської для працівників HR-відділу або ж навчатись у вечірній групі або групі вихідного дня, де є можливість вивчати англійську разом з колегами-професіоналами із різних міжнародних компаній.

Наші викладачі англійської мови мають відповідні кваліфікації та великий досвід викладання англійської для корпоративних клієнтів – професіоналів у галузі економіки, права, фінансів, маркетингу, а також для топ-менеджменту державних установ та організацій, недержавних структур, а також іноземним компаніям.

Як зареєструватись на курс: телефонуйте з понеділка по п’ятницю , 11:00-16:00 за телефонами: (044) 360-36-35, (044) 360-11-28 або (044) 360-11-28. Ви отримаєте вичерпну інформацію про курс та найближчий початок занять.

Програма: Курс англійської для HR- менеджерів розрахований на 48 академічних годин. Залежно від обраного Вами графіка, Ви можете вивчити англійську для ейчарів (English for Human Resources) за 2 місяці (напівінтенсив) або 3 місяці (стандартний графік).

Графики занятий:

Курс английского для HR
Количество занятий в неделю
Продолжительность занятия Всего за неделю Продолжительность курса
Полуинтенсивный курс 2 или 3 3 или 2 академ. часа 6 академ. часов 2 месяца
Стандартный курс 2 2 академ. часа 4 академ. часа 3 месяца

Час занять: будь ласка, вказуйте Ваш бажаний час, реєструючись на курс, і ми підберемо найоптимальніший для Вас графік занять на курсах англійської в центрі Києва або у Вас в офісі.

Ціна: вечірні групи, а також група вихідного дня: вартість за весь курс англійської для HR-менеджерів - 2400 грн. Тобто, якщо це стандартний графік навчання – 800 грн за місяць за 1 особу в міні-групі.

Корпоративне навчання: вартість навчання – договірна.

Безкоштовний демонстраційний урок англійської: До початку курсу пропонуємо Вам відвідати безкоштовний урок англійської для HR з Вашим викладачем та Вашою групою, щоб Ви були впевнені у правильності Вашого вибору.

Сертифікат: Всі, хто проходить фінальний екзамен з балами 80%-100%, отримує сертифікат – офіційне підтвердження знань з англійської для HR. Ми вказуємо Ваш рівень по британській та європейській системах оцінювання. Сертифікат відповідає всім вимогам міжнародних стандартів.

Оплата: Щомісячно або за всю програму наперед, залежно від обраного графіку. Рахунок на оплату занять Ви можете отримати у нашого адміністратора.

Адреса: Заняття проводяться в аудиторіях за адресою:
м. «Майдан Незалежності», пров. Т.Шевченка, д.4.
Телефони: (044) 360-36-35, (044) 360-11-28 (адміністрація працює з 11:00 до 16:00, з понеділка по п’ятницю)\