Головна » Спеціалізована англійська » Англійська для фінансистів, фінансової та банківської діяльності / English for the Financial Sector

Англійська для фінансистів, фінансової та банківської діяльності / English for the Financial Sector

english-for-financial-secto.jpg
Якщо Вас цікавить курс англійської для банкірів, англійська для економістів, англійська для бізнесменів, або курс англійської для банківської справи – то ця програма саме для Вас.
Короткий огляд курсу англійської для банківської та фінансової діяльності:
Цей курс, розроблений відомим в світі економістом Яном МакКензі (Ian MacKenzie), є ідеальним для бізнес-студентів та фінансистів. Книга з англійської для банківської справи та фінансів, видана Cambridge University Press, випущена для навчання англійської мови для економістів, фінансистів, банкірів, аудиторів, банківських працівників та студентів фінансової сфери, з рівнем знань англійської не нижче Intermediate. Якщо Ваш рівень знань англійської Intermediate, Upper-Intermediate чи Advanced, Вам наразі достатньо знань, щоб проходити спеціалізований курс з фінансової англійської. Визначити рівень англійської Ви можете, пройшовши безкоштовний онлайн тест на рівень знань з англійської мови.
Курс фінансової англійської покриває широкий спектр фінансових тем та банківської термінології, та є направленим на розвиток знань, вмінь та навичок, необхідних у фінансовій сфері.
Він допомагає розширити знання фінансів для студентів фінансової сфери, а також вдосконалити знання фінансової англійської для професіоналів.
Курс складається з 24 розділів, розрахований на 48 академ-годин, 3 місяці неінтенсивного навчання, або 2 місяці напів-інтенсиву.
Програма містить:
- основні поняття з галузі фінансів, включаючи міжнародну торгівлю, бухгалтерію, управління активами, валютні курси, регулювання фінансів центральним банком;
- різноманітні вправи для тренування навичок спілкування англійською по телефону, проведення переговорів та презентацій англійською мовою та спілкування на фінансові теми;
- в кінці кожного розділу проводяться рольові ігри на задану тему, щоб розглянути в ситуаціях, близьких до реальних, все, що вивчалося;
- навчання та практичні завдання з написання і-мейлів, листів та звітів на фінансову тематику;
- чіткі та розширені пояснення до спеціалізованої англійської банківської та фінансової термінології;
- матеріали для прослуховування, а саме –автентичні інтерв’ю професіоналів фінансової сфери.
Ціна за весь курс: 2400 грн, ціна за місяць – 800 грн (8 занять) -1200 грн (12 занять).
Графіки занять у групі:
1) понеділок, середа, п’ятниця 17:30-19:00 ( 2 місяці)
2) понеділок, середа, п’ятниця 19:15-20:45 (2 місяці)
3) вівторок, четвер 17:30-19:00, (3 місяці)
4) вівторок, четвер 19:15-20:45 (3 місяці)
Графік занять та ціна індивідуального та корпоративного навчання англійської для банків та фінасової діяльності договірна.
Всі, хто пройде фінальний екзамен з результатом 80-100% - отримує сертифікат з фінансової англійської міжнародного зразка.
Як зареєструватись на курс англійської для фінансів:
Телефонуйте нам з понеділка по п’ятницю з 10:30 до 16:30 по тел. (044) 360-36-35.
Ви можете зареєструватись на безкоштовне тестування,а також безкоштовну консультацію щодо курсу у нашому офісі, або пройти безкоштовний письмовий тест з а англійської онлайн.