Головна » Екскурсії по Києву для іноземців

Екскурсії по Києву для іноземців

Золоті ВоротаПодорож до Києва.

Понад 15 століть на берегах Дніпра стоїть величаве місто, серце Русі, столиця України – такий древній і вічно молодий Київ. Він притягує, наче магнітом, туристів зі всього світу, бо є особливим. Це місто різних архітектурних стилів – найдревніші архітектурні споруди вдало поєднані з найсучаснішими будівлями. Це місто, у якому поєднуються різні релігії - Київ цікавий соборами і монастирями, церквами та синагогами. Це столиця різних культур і народів, місто, де Вас зрозуміють, якою б мовою Ви не говорили – українською чи російською. Вас приємно здивує, що молодь добре знає англійську та інші європейські мови.
У центральній частині міста збереглися пам’ятки старовини, збудовані понад тисячу років тому. Цю частину міста називають Старий Київ.

Пішохідна екскурсія «Старий Київ» - 2,5- 3 години

Собор Святої СофіїРекомендуємо розпочати знайомство з Києвом із Золотих Воріт – колишнього головного в’їзду в Старе місто. Збудовані ворота за часи правління Ярослава Мудрого, на початку 11 століття. У Золотоворітському сквері Ви побачите пам’ятник самому князю Ярославу Мудрому. По вулиці Володимирській, що в старовину була головною міською вулицею, ми пройдемо до колишнього головного храму - собору Святої Софії.

Пам'ятник Богдану ХмельницькомуНа Софійській площі стоїть пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому, датований кінцем 19-го століття. Далі пройдемо до Михайлівської площі, Ви побачите пам’ятник княгині Ользі, святим Кирилу та Мефодію, пам’ятку голодомору 1933 року.

Відвідаємо діючий Михайлівський Золотоверхий собор, пройдемо на Володимирську гірку, де є пам’ятник святому князю Володимиру - хрестителю Русі. пройдемо по вулиці Десятинній до руїн Десятинної церкви, що на території діючого Музею історії України. Перлина українського бароко - Андріївська церква - постає перед Вами у всій своїй красі. Мистецькі галереї, музеї та просто живописні куточки – це все Андріївський узвіз, вулиця-музей, вулиця-ярмарок, де Ви обов’язково знайдете собі щось цікаве і корисне – справжню пам’ятку про Київ.

Андріївська церква

Михайлівський монастирАндріївський спуск