Головна » Курси загальної англійської

Курси загальної англійської

Різноманітність курсів загальної англійської мови, що пропонує Прем’єр Тренінг Центр у Києві, задовольнить потреби тих, хто прагне поліпшити всі аспекти володіння мовою для повсякденного спілкування. Ви любите подорожувати, спілкуєтеся з іноземцями, цікавитеся культурою, спортом, мистецтвом? Тоді вибирайте курс загальної англійської! Всі програми загальної англійської підбираються індивідуально для кожного клієнта, і кожна з них направлена на розвиток мовних навиків за допомогою читання, письма, тренування сприйняття на слух і мовлення.

Основна увага у нашому центрі приділяється розвитку вільної мови для ефективного спілкування, для чого використовуються цікаві та сучасні матеріали. Ми також звертаємо велику увагу на правильне вживання граматики, постановку правильної вимови і розширення словарного запасу. Мета нашого комунікативного методу навчання англійської мови - розширення Ваших можливостей.

Ми підберемо найбільш ефективний та цікавий для Вас курс навчання, складений на основі оксфордських учбових матеріалів.

Програму загального англійського можна проходити індивідуально, в міні-групі або корпоративно. Тривалість курсу і його інтенсивність також залежить від Ваших цілей і пріоритетів.