Головна » Все про екзамен IELTS

Все про екзамен IELTS

Тут ви дізнаєтеся все про іспит IELTS, включаючи ціну іспиту і як зареєструватися на найближчі дати здачі IELTS в Києві, вартість підготовки до IELTS в Києві і онлайн, відгуки про репетиторів, де купити книги для підготовки до IELTS, а також поради, як поліпшити результати тесту IELTS в стислі терміни. Ви ознайомитеся з правилами складання іспиту IELTS, а також зможете пройти безкоштовний пробний тест онлайн IELTS Listening і IELTS Reading.

IELTS (International English Language Testing System) - міжнародна система оцінки знання англійської мови.
IELTS - cамий популярний іспит з англійської, який проходять кілька мільйонів людей по всьому світу щорічно. Він тестує не тільки ваші знання англійської, а й ваше вміння спілкуватися (soft skills). Іспит оцінює ваші можливості використовувати мову в різних ситуаціях, які тісно пов’язані з повсякденним життям, проживанням, навчанням і роботою в англомовній країні.
Тест з англійської мови IELTS має три версії:

  1. Academic IELTS (академічна версія) -для навчання - вступу в школи, університети, аспірантуру в англомовні країни, а також для роботи в специфічних сферах, які вимагають спеціалізованих знань мови.
  2. General Training IELTS (загальна версія) - для професійної еміграції в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, а також для зарахування в школи і університети Канади, США, Великобританії, Новій Зеландії, Австралії.
  3. IELTS Life Skills - необхідний при отриманні робочої візи до Великобританії, і в інших цілях, пов’язаних з навчанням, проживанням або роботою в англомовному суспільстві, де основна вимога - знання на рівні А1 -В1 за шкалою CEFR (Common European Framework of Reference).