Головна » Все про екзамен IELTS » Правила здачі екзамена IELTS

Правила здачі екзамена IELTS

Основні адміністративні моменти, які важливо знати

Реєстрація: перше, що вам важливо знати, - реєстрація на іспит закінчується за 2 тижні до його проведення, а іноді вільні місця закінчуються за 3 тижні до дати іспиту.
Для реєстрації вам необхідний паспорт (внутрішній або закордонний). З цим же документом ви приходите на іспит.
Отримання результату по IELTS: 2 тижні після здачі основної частини тесту (Listening, Reading, Writing). Результат тесту онлайн ви можете отримати вже на 13-й день після здачі основної частини іспиту IELTS.
Оплата: Ваше місце на конкретну дату здачі не гарантується до отримання оплати за іспит.
Фотографування: Вас сфотографують на сертифікат на першій зустрічі на іспиті. Це може бути перед частиною Speaking або перед основною частиною (Listening, Reading, Writing), в залежності від того, яка частина іспиту буде у вас призначена першою.
Документи на іспит: обов’язково приносьте на іспит паспорт, який ви вказали при реєстрації, а також ще один документ, в якому є ваша фотографія. Перевірка документів може проводитися кілька разів протягом іспиту.
З собою на іспит IELTS можна приносити: мінеральну воду в прозорій пляшці без етикетки, прості олівці і гумку для стирання.
Не можна на іспит IELTS приносити телефони та іншу електроніку, будь-які годинники та інші предмети.
Інші правила про те, що під час іспиту не можна пересуватися по аудиторії, розмовляти і т.п., зачитуються і нагадуються безпосередньо перед здачею тесту.