Головна » Іспит з англійської для юристів ILEC - International Legal English Certificate

Іспит з англійської для юристів ILEC - International Legal English Certificate

Що таке ILEC
Іспит ILEC (International Legal English Certificate) - перший і єдиний міжнародно-визнаний іспит з юридичної англійської.
ILEC створено з метою перевірки вміння юристів використовувати англійську в професійній сфері. Іспит повністю націлений на підтвердження саме знань англійської мови, а не на перевірку знань юриспруденції. ILEC - спільний продукт двох всесвітньо-відомих організацій - TransLegal і синдикату Cambridge ESOL.

Ким визнається сертифікат ILEC
Міжнародний сертифікат з юридичної англійської ILEC визнається провідними юридичними компаніями світу, юридичними факультетами безлічі університетів, мовних центрів, асоціаціями юристів, а також державними структурами.

Як підготуватися до ILEC
Ми пропонуємо повний курс підготовки до здачі англійської для юристів ILEC в Києві. Заняття проводяться як в групі, так і індивідуально.
Курси проводяться з використанням підручника International Legal English (Cambridge University Press with TransLegal) в якості основного матеріалу, а також додаткових матеріалів (корпоративне право, договірне право, право інтелектуальної власності, право власності та продажу товарів і т.д.)

Крім вивчення міжнародного юридичної англійської, даний курс допомагає пристосуватися до формату іспиту і виробити ефективну екзаменаційну стратегію.
Програма англійської для юристів International Legal English допоможе Вам удосконалити Вашу юридичну англійську, поповнити професійний лексичний запас, покращити граматику і підготуватися до здачі іспиту. Ви зможете вільно спілкуватися англійською в області права, використовуючи безліч словосполучень, фразових дієслів, ідіом.

Формат іспиту ILEC
Екзамен ILEC складається з чотирьох тестів: читання, письмо, аудіювання та усний тест. Загальний час здачі - приблизно 4 години (3,5 години іспит без урахування часу на зміни). .
ILEC заснований на реалістичних темах і завданнях, з якими практикуючі юристи можуть стикатися щодня в юридичній практиці.

Де підготуватися до ILEC

Прем’єр Тренінг Центр підготує Вас до здачі іспиту ILEC за адресою

01001, Київ, Україна
пров. Т. Шевченка, 4
офіс 37

Де здати іспит з англійської для юристів ILEC в Києві
Офіційним центром по здачі ILEC в Києві є «Британська рада»

British Council
Адреса: Київ 04070
вул. Григорія Сковороди 4/12,
Тел: (044) 490 56 00