Головна » Як вивчати англійську

Як вивчати англійську мову - п’ять кроків до успіху

Візьміть собі за мету - вивчити мову! Не важливо, скільки Вам років, яка у Вас посада або сімейний стан, скільки часу вже безуспішно витрачено на вивчення англійської мови. Просто зважтеся і упевнено рухайтеся до досягнення мети!
Читати далі

Як вивчати англійські слова

До того, як Ви розпочнете працювати над розширенням Вашої іноземної лексики, вирішіть, які із слів, що Вам зустрічаються, є цікавими для Вас, які з них стануть у нагоді у майбутньому. Адже немає необхідності завчати всі нові слова та фрази без розбору. Існує безліч способів вивчення іноземних слів. Власне мова не має вирішального значення: це можуть бути англійські, німецькі, французькі або будь-які інші слова. Але так чи інакше, потрібно знайти власний найоптимальніший метод вивчення іноземних слів.
Читати далі

Картки з англійськими словами

Ще одним методом вивчення англійських, і взагалі іноземних, слів є картки. Принцип простий: на одній стороні картки написано англійське слово, його комбінації з іншими словами, приклади речень, а на іншій - переклад рідною мовою.
Читати далі

Ведення власного словника

Цей шкільний прийом, який багатьом здається трудомістким і непотрібним, насправді досить ефективний. Ви записуєте слова і комбінації слів у зошит на лівій стороні сторінки, а їх транскрипцію (для англійської мови) і переклад рідною мовою - на правій стороні.
Читати далі

Виділення слів і фраз у тексті

При вивченні англійської або будь-якої іншої іноземної мови, швидше за все, Ви користуєтеся підручником, читаєте книги, газети або журнали цією мовою. Радимо Вам виділяти корисні і цікаві на Ваш погляд слова і вирази кольоровим маркером,
Читати далі

Лексична хмара

Ідея створення лексичної хмари схожа на ідею побудови mind maps. Відмінність полягає в тому, що в лексичній хмарі не завжди простежуються логічні зв’язки між словами.
Читати далі

Діаграма зв’язків - mind map

Принцип побудови такої діаграми - центральний об’єкт і логічні зв’язки, що радіально розходяться від нього. Для кращого сприйняття таких схем підходять всі методи: різні кольори, шрифти, товщина ліній, додаткові малюнки.
Читати далі