Головна » Як вивчати англійську » Як вивчати англійські слова » Виділення слів і фраз у тексті

Виділення слів і фраз у тексті

При вивченні англійської або будь-якої іншої іноземної мови, швидше за все, Ви користуєтеся підручником, читаєте книги, газети або журнали цією мовою. Радимо Вам виділяти корисні і цікаві на Ваш погляд слова і вирази кольоровим маркером, бажано не дуже темного кольору, щоб текст легко читався, але при цьому виділявся із загальної маси слів.
Листаючи книгу, Ви мимоволі звертатимете увагу на виділені фрагменти і згадуватимете контекст, в якому слова і вирази застосовувалися. При даному підході важливо зберегти здоровий глузд і не зафарбовувати практично все, що бачите, інакше виділення втратить сенс.
highlighting.jpg
Перевагою такого методу запам’ятовування іноземних слів є те, що вирази не відірвані від контексту і ймовірність їх правильного подальшого застосування збільшується. Разом з тим в пам’яті освіжається не тільки даний уривок, але і зміст всього учбового курсу чи книги.
Основний недолік такого прийому полягає у тому, що рано чи пізно одні і ті самі книги набридають і знаходять своє місце на полицях, тобто з любов’ю виділені слова починають забуватися. У такому разі доводиться вдаватися до інших способів.