Головна » Переклад резюме, дипломів та сертифікатів

Переклад резюме, дипломів та сертифікатів

legal-translation1.gif
Юридичний
переклад

technical-translation1.gif
Технічний
переклад

website-translation.gif
Переклад
веб-сайту

medical-translation.gif
Медичний
переклад

certificate-translation.gif
Переклад резюме, дипломів,
сертифікатів

У конкурсі на бажану Вами посаду правильно та якісно складене резюме (CV) допоможе Вам створити позитивне перше враження . Завдяки CV одні вдало проходять перший етап відбору , а інші, можливо, не менш кваліфіковані працівники, взагалі не отримують шансу продовжувати конкурс.
Часто представництва міжнародних компаній та організацій, а також немало вітчизняних компаній просять надавати їм резюме іноземною мовою, щоб переконатись у знаннях мови та вмінні використовувати її на письмі.
Ми дотримуємось принципу, що важливо не лише якісно перекласти Ваше резюме та супроводжувальний лист, а й написати його красиво, стисло і водночас привабливо для потенційного роботодавця. Наші спеціалісти допоможуть Вам заповнити анкети чи будь-які інші документи при працевлаштуванні, провести переписку з роботодавцем чи перекласти Ваші дипломи та сертифікати.
Ми не практикуємо дослівний переклад, а передаємо смисл відповідними засобами іншої мови. Цим наші перекладачі відрізняються від співробітників інших агенцій . Лінгвіст-носій мови обов’язково редагує перекладений текст, об виключити використання застарілих слів або слів, що не є міжнародними еквівалентами. При перекладі ми також враховуємо національність компанії, до якої Ви подаєте резюме, тому що навіть назви посад, які Ви перечислили в резюме, звучать по-різному у англійців та американців.
Ми впевнені, що наша допомога – це Ваш перший крок до отримання бажаної посади!