Головна » Іноземні мови - навчання в Києві

Іноземні мови - навчання в Києві

Де вивчати іноземні мови?

Звичайно там, де викладають професійні лінгвісти з України, США та Великобританії з великим досвідом роботи.
Там, де доступно і цікаво навчають сучасної, живої іноземної мови.
Там, де Ви навчаєтесь за оригінальними навчальними матеріалами.
Там, де панує приємна дружня атмосфера.
Де враховуються Ваші побажання.
Там, де важливий результат.

Все це Ви знайдете в Прем’єр Тренінг Центрі в самому центрі Києва.

Програми навчання

Ми надаємо Вам можливість широкого вибору програм навчання за напрямами - загальний курс англійської мови, ділова англійська мова, спеціалізовані програми англійської мови, загальна та ділова німецька та французька, російська для іноземців. Адаптовані програми базуються на елементах тієї лексики, яка необхідна саме вам - подорожі, навчання, робота, захоплення та багато іншого. Такі програми створюються особисто для Вас і лексику з них Ви можете використовувати відразу ж!

Результат - понад усе!

Мета вивчення будь-якої іноземної мови - це здатність ефективно спілкуватися нею усно і письмово. Наше прагнення - допомогти вам як можна швидше і ефективніше навчитися робити це, тобто володіти іноземною мовою. Залежно від Ваших пріоритетів і від того, яке навчання ви виберете, індивідуальне або в групі, ми запропонуємо вам оптимальний метод та графік навчання і будемо разом з вами йти до наміченої мети.

Як замовити програму з іноземної мови?

Заповніть заявку на навчання, і наш фахівець обов’язково зателефонує Вам, щоб визначити зручний для Вас час безкоштовного тестування на визначення рівня володіння мовою. Протягом 2-х робочих днів після тестування Ви отримаєте результати усного та письмового тестів і пропозицію щодо вибіру програм відповідно поточному рівню Ваших знань.

Скільки коштує програма навчання?

Бюджет залежить від Ваших пріоритетів у навчанні та поточного рівня знань іноземної мови. Тобто, якщо Ви орієнтуєтеся на короткий модульний курс (48 академ-годин), то вартість буде в два рази менше, ніж на стандартну програму (120 академ-годин), за якою Ви вивчите рівень навчання повністю. У Вас також є можливість замовити спеціально розроблену програму, розраховану, припустимо, на 12 академ-годин.

Вартість академ-години індивідуального навчання в нашому центрі - від 120 грн. до 180 грн .- загальний курс або ділова мова, + 10% - надбавка за спеціалізовані програми, +15-20% - надбавка за спеціально розроблені програми.

Остаточна вартість навчання залежить від кількості учнів у групі, графіка занять, інтенсивності та місця проведення занять.
Будьте впевнені, ми обов’язково надамо Вам професійних викладачів, оригінальні навчальні матеріали, ефективне навчання і, як результат, - знання іноземної мови!