Головна » Організація учбового процесу

Організація учбового процесу

Успіх учбового процесу багато в чому залежить від його ретельної підготовки та ефективного здійснення. Наш персонал надає професійну підтримку, щоб допомогти студентам визначити їх учбові цілі та підібрати ідеальну програму навчання, яка відповідатиме таким вимогам компанії, як основний фокус курсу, його тривалість, інтенсивність і т.д. Основні кроки для досягнення цієї мети, наступні:

Підготовка курсу

Тест на визначення поточного рівня володіння мовою включає усне інтерв’ю з викладачем і письмову частину.
Аналіз цілей і побажань студентів визначає пріоритети курсу.
Формування учбових груп. Студенти розподіляються по групах відповідно до результатів тесту на володіння мовою, їх цілей і вимог компанії.
Підготовка курсу. Структура курсу, його основний фокус, основний підручник, додаткові матеріали, а також тривалість курсу і його інтенсивність  обговорюється з адміністрацією компанії, після чого приймається остаточне рішення.
Програма курсу. Далі укладається докладна учбова програма з поурочним її описом. Ця програма надається адміністрації компанії.

Здійснення контролю над учбовим процесом

Контроль прогресу включає щомісячні звіти про роботу студентів на уроках, відвідування занять, прогрес і проблемні області знань, результати поточних тестів і повний звіт щодо завершального іспиту.
Контроль якості навчання. Директор відділу навчання Прем’єр Тренінг Центру регулярно відвідує заняття і надає звіти щодо якості учбового процесу в кожній групі.
Оцінювання і тестування. Впродовж кожного курсу студенти здають регулярні поточні тести (не менше чотирьох), і два іспити - посередині курсу і завершальний.
Сертифікат досягнень. Кожен студент, що успішно закінчив учбову програму, отримує особистий сертифікат досягнень. Такі сертифікати видаються тим студентам, які набрали 65-100% на завершальному іспиті.