Головна » ЗНО з англійської мови – як підготуватися

ЗНО з англійської мови – як підготуватися

Якщо для вступу до вищого навчального закладу Вам необхідно отримати хороший результат з Зовнішнього Незалежного Оцінювання з англійської мови, краще якомога раніше визначитися, коли і як готуватися до цього іспиту.
Багато учнів старших класів просто точно не знають свій рівень володіння англійською, як і вимог до успішної здачі ЗНО. Одні непогано говорять, але не вміють писати, інші плутаються в граматиці, а треті погано розуміють зміст текстів. Загальноосвітні школи намагаються готувати своїх випускників до ЗНО, але це не завжди у них добре виходить. І винні в цьому не тільки самі школи або випускники. Якість тестових завдань ЗНО викликає, щонайменше, здивування. Як правило, це незбалансовані по складності, незрозуміло на кого орієнтовані матеріали, які дозволяють протестувати максимум два рівня знання мови - intermediate і advanced. А що робити тим, чий рівень, приміром, upper-intermediate?

Матеріали для підготовки, що є схваленими Міносвіти і продаються скрізь, вводять майбутніх абітурієнтів в оману своєю простотою. Тести пробного тестування також значно простіше, ніж на самому іспиті, тому багато абітурієнтів після здачі ЗНО усвідомлюють, що не до того готувалися.

Викладачі Прем’єр Тренінг Центру знають підводні камені ЗНО. Ми вчимо наших студентів використовувати свої сильні сторони, щоб отримати якомога більш високий бал. Приходьте, і ми навчимо цього Вас. Ви підтягнете мову, навчитеся раціонально використовувати час, відведений на тестування, і прийдете складати ЗНО максимально підготовленими. Не відкладайте підготовку на останній місяць.

Вже зараз
1. прийдіть в Прем’єр Тренінг Центр
2. пройдіть безкоштовне тестування і дізнайтеся свій рівень підготовки
3. отримайте рекомендації, коли починати підготовку і на що звернути увагу